Przypominamy uczniom przyszłych klas V i VII o zapisach na w wyjazdowe warsztaty językowe organizowane przez stowarzyszenie Euroweek.

Warsztaty prowadzone są przez wolontariuszy z wielu różnych krajów. Termin 12-16.12.2017. Prosimy o decyzję i wpłatę zaliczki do 31 lipca. Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

------------------

Szanowni Państwo Rodzice uczniów klas VI Szkoły Podstawowej.

Nowa Szkoła Podstawowa nr 91 ul. Promyk 4, dysponuje wolnymi miejscami do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim lub językiem angielskim. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z kancelarią szkoły tel. 618618176 lub zapisaniem dziecka do tej klasy.

Szanowni Państwo,

7 lipca 2017r rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do klas siódmych dwujęzycznych w szkole podstawowej.

Informujemy, że test kompetencji językowych dla wszystkich kandydatów ubiegających się o miejsce w klasie dwujęzycznej zostanie przeprowadzony dnia 12 lipca 2017r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 33 w Poznaniu ul. Wyspiańskiego 27 (budynek Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych).

Lista szkół biorących udział w rekrutacji uzupełniającej:

• Szkoła Podstawowa nr 2,
  • Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Szkoła Podstawowa nr 33,
  • Szkoła Podstawowa nr 47,
  • Szkoła Podstawowa nr 91,

Wniosek rekrutacyjny należy pobrać ze strony systemu NABÓR:

Wypełniony i podpisany wniosek wraz ze świadectwem ukończenia klasy szóstej należy złożyć w szkole pierwszego wyboru.

Informację o wynikach testu oraz zakwalifikowaniu do oddziału uzyskacie Państwo w szkole pierwszego wyboru zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Wydział Oświaty UMP.