Kategoria:

Nasza szkoła zdobyła certyfikat w XIII Edycji Programu Inst.Ling dla Szkół.
Cieszymy się bardzo i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Kategoria:

Poznań, dnia 22 maja 2020 r.

Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji  o chęci posłania dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 91 W OKRESIE PANDEMII COVID-19

2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW

3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne  na adres poczty szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, z zaklejonej opisanej  hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o przekazanie do dyżurki w szkole.

Prosimy o przesłanie odpowiedzi  do 25 maja 2020r.

Dyrektor szkoły  po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole  w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka  na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki.Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przekazać do dyżurki w szkole.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 91 w Poznaniu

S. Eliks