ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 1513

19 stycznia 2018r klasy pierwsze zaprosiły Seniorów na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi wyrecytowali pięknie wiersze, zaśpiewali piosenki i zatańczyli. Był również koncert flażoletowy. Po części artystycznej zaproszeni goście otrzymali samodzielnie zrobione przez uczniów laurki i notesiki. Później był czas na wspólną rozmowę, wspomnienia, pyszne ciacho, kawę i soki.

Na koniec imprezy nauczyciel zaprosił dzieci, ich babci oraz dziadków do wspólnego tańca „Jedzie pociąg z daleka”.

Było miło i sympatycznie. Wszyscy doskonale się bawili. Gościom przepięknie dziękujemy, za niesamowitą atmosferę. Takie cudowne chwile z pewnością na długo zostaną w sercach każdego z nas. >>>GALERIA<<<

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: