Odsłony: 19

W czwartek, 26 września 2019r. odbyła się uroczystość Pasowania na uczniów dzieci z klas 1a, 1b i 1c. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. W tym szczególnym dniu uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który pierwszoklasiści zdali na szóstkę. Oklaskiwali go przybyli na uroczystość goście: rodzice, dziadkowie, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele.

Dyrektor Szkoły pan Sławomir Eliks dokonał ceremonii pasowania dotykając ramienia każdego dziecka dużym ołówkiem. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego w Poznaniu.

>>GALERIA<<