Odsłony: 380

Dnia 19.12.2019r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w integrującym zimowym spotkaniu sportowym. Klasy zostały ustawione w trzech rzędach, w których rywalizowały

w różnych, nietypowych konkurencjach sportowych. W pierwszej aktywności, zwanej „gąsienicą” zwycięzcami zostały dzieci z klasy I b, które jako pierwsze przetoczyły „śnieżną kulę” głową, idąc przy tym na czworakach w długim korytarzu utworzonym z kolegów i koleżanek, a następnie podawały ją nad głowami do ostatniej osoby z rzędu. Następna konkurencja polegała na jak najszybszym okrążeniu palików, trzymając w obu dłoniach łyżki ze „śnieżkami”. Natomiast w trzecim zadaniu z każdej klasy wzięło udział pięcioro reprezentantów, którzy musieli ścigać się i w workach pokonywać „śnieżne zaspy”. Drugą i trzecią konkurencję wygrała klasa I c i to dzieci z tej klasy zdobyły tytuł mistrzów całej imprezy. Wielkie brawa należą się wszystkim uczniom, którzy zgodnie ze sobą współpracowali i wspaniale się bawili, a szczególnie dzieciom z klasy I a, które walczyły dzielnie i nie poddawały się do samego końca. Ostatnim wspólnym zadaniem dla wszystkich klas było odtańczenie „tańca pingwina” przy wspaniale rytmicznej muzyce.

>>GALERIA<<