Projekt z języka angielskiego dla klas pierwszych.
Uczniowie poznali nazwy produktów spożywczych i na ich podstawie zrobili swoje ulubione kanapki i podpisali po angielsku.

Zwycięską bajkę animowaną możecie obejrzeć tutaj:

Język niemiecki

Lekcje języka angielskiego klasy 1

Ja modelka/model klasa 2a

Majowy spacer Niny K. z klasy 2a

Szanowni Rodzice, Szanowni Uczniowie,

Jest nam niezmiernie miło poinformować o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego Galileo. Uczniowie naszej szkoły klasy 5 oraz 6 zdobyli wysokie noty w skali kraju (30-38 miejsce na 299 uczestników)!
Szczegółowe informacje zostały przesłane rodzicom na mobidziennik z dokładną punktacją oraz zajętym miejscem.
Gratulujemy uczniom klasy 5 oraz 6 za udział w konkursie i motywację do pracy!

Święto 3 Maja Rocznica Uchwalenia Konstytucji - prace naszych Uczniów wykonane razem z Rodzicami

Wyzwanie sportowe

Aktywność sportowa z uśmiechem, w trudnych dla nas wszystkich czasach. Czyli, jak radośnie i aktywnie spędzić czas w domu z rodzicami!

Prace plastyczne klasa 5

ZABAWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

22 kwietnia Dzień Ziemi.

Z tej okazji został zorganizowany konkurs pt. "Przyjaciel Ziemi dba o Ziemię". Kilku uczniów z klas 5 i 6 przygotowało piękne prace. Poniżej prezentujemy ich plakaty. Każdy jest wyjątkowy i oryginalny. Gratulujemy pomysłowości!

>>GALERIA<<

Projekt międzyprzedmiotowy "MOJE ZWIERZĘ"

Szkoła SP 91 widziana oczami uczniów

Rzeźba dynamiczna kredkami lub plasteliną- dzieci z klasy 5

Barokowe ogrody - dzieci z klasy 6

Wiosenne drzewko

Sałatki owocowe wykonane przez uczniów klasy I b

Jednym z zadań praktycznych podczas nauki zdalnej w klasie I b, było wykonanie sałatki owocowej. Zadanie to było przeznaczone dla uczniów chętnych, którzy chcieli wykazać się swoimi zdolnościami kulinarnymi. Dzieci zaskoczyły wszystkich oryginalnością oraz precyzją wykonanych owocowych kompozycji. Wszystkie sałatki wyglądały przepysznie J

W >>GALERII<< zdjęcia pyszności wykonanych przez uczniów kl. I b przesłane przez rodziców:

NAJPIĘKNIEJSZE JAJO WIELKANOCNE
Oto prace naszych uczniów - BRAWO 👏
Jesteśmy z WAS bardzo dumni!!!

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA #BRAWADLAWAS
Dziś, 7 kwietnia w Światowy Dzień Zdrowia, podziękowaliśmy brawami wszystkim pracownikom ochrony zdrowia za heroiczną walkę z trwającą epidemią. Punktualnie o 13:00 ze swoich okien i balkonów biliśmy BRAWA 👏, aby wyrazić swoje uznanie dla personelu medycznego za ich troskę i poświęcenie.
DZIĘKUJEMY !!!

>>LEKCJE ANGIELSKIEGO<<

>>BAJKA<<

6 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ SPORTU 🤸‍♂️⛹️‍♀️⛹️‍♂️🏄‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🤾‍♀️🤺🤸‍♀️🤼‍♂️🤼‍♀️🏋️‍♀️ - oto jak nasi Uczniowie obchodzą go w domu. BRAWO 👏

>>GALERIA<<

Prace wykonane są poprzez uczniów Natalii Janickiej w ramach proponowanych zabaw świetlicowych. Dzieci z klasy 1 pomimo, iż muszą działać w domach są bardzo pomysłowe, zabawne i kreatywne.

>>KSIĄŻKI<<

>>PRZYSŁOWIA<<

>>STWORKI<<

>>BAROKOWE LUSTRA<<

Prace wykonane są przez uczniów Natalii Janickiej w ramach zajęć plastycznych w czasie zawieszenia zajęć. Uczniowie mimo trudnego okresu nie tracą ducha i działają kreatywnie.