ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Kategoria:

30 września, zakończyliśmy tegoroczne obchody Europejskiego Dnia Sportu. W SP 91 udało nam się przeprowadzić 4 lekcje gimnastyki korekcyjnej dla klas 1-3, których celem była korekcja płaskostopia.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria:

 

1). Propozycja dająca mnóstwo zabawy -> koło fortuny z gotowymi zadaniami ćwiczeń fizycznych. Zaangażujecie do tego całą rodzinę i wspólnie spędzajcie czas na sportowo

 wordwall.net/pl/resource/893767/wychowanie-fizyczne/wf-online-w-domu-%c4%87wiczenia

2.) Aplikacja dla dzieci, dzięki której będziecie mogli  w tym trudnym dla Wszystkich okresie, poruszać się w domu i wspólnie świetnie się bawić. Aplikacja proponuję Wam trening dzienny, który nie zajmie  dłużej niż 15 minut (oczywiście pamiętajcie o rozgrzewce). Aplikacja podpowiada Wam również jakie zapotrzebowanie dzienne jest na m.in. wodę, owoce czy warzywa. Dzielcie się wspólnie swoimi wynikami, rywalizując z kolegami i koleżankami. Zabawa gwarantowana! 

 play.google.com/store/apps/details?id=app.fitkiddo.mobile&gl=PL

3.) Sprawdź swoja wiedzę dotyczącą sportu- test, teleturniej lub gra Labirynt.

damianrudnik.com/sprawdz-swoja-wiedze-sportowa-test-teleturniej-lub-gra-labirynt-bedzie-20-20/?fbclid=IwAR2a3EpMElrndUC2SPKnxICiyAkR1fB48tRqCO5MwtpZWHsRzJm2moQxjK0

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria:

Cykl zajęć taneczno- wzmacniających na zajęciach wychowania fizycznego w klasie VI. Różnorodne formy zajęć, wzmacniamy mięśnie aktywując je podczas ćwiczeń. Na zajęciach wykorzystujemy zamiennie różne tempo ćwiczeń. Część dynamiczna nastawiona na maksymalne rozgrzanie całego ciała oraz podniesieniu tętna. Część wolna skoncentrowana na kształtowaniu poszczególnych partii mięśniowych.

Dziewczyny z chęcią podejmują wyzwanie wykonywania ćwiczeń wzmacniających podczas rytmicznych układów.

>>GALERIA<<

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria:

Turniej w koszykówkę odbył się 6.03, wzięła w nim udział klasa VI.      Cała klasa została podzielona na pięć zespołów - trzy i cztero osobowych. Rozgrywki trwały przez 2h lekcyjne, każda z drużyn miała do rozegrania cztery mecze, rozgrywka trwała 3 minuty. Pełne zaangażowanie całej klasy dało dużo radości i satysfakcji z wygranych meczów. 

>>GALERIA<<

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s