ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 84

GRUDZIEŃ 2020

Grudzień w świetlicy rozpoczął konkurs na film lub zdjęcie  na najładniejszego Mikołaja wśród dzieci. Konkurs trwał do 7 grudnia. Wasze zdjęcia i filmy zamieszczamy w >>GALERII<< Wszystkim, którzy przesłali Mikołajów- siebie serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Wszyscy otrzymujecie wyróżnienia!         

                                                                        

W naszej świetlicy odbywały się też zdalnie dodatkowe zajęcia z kółka filmowo-teatralnego. Dzieci w domu z pomocą nauczyciela i jego instrukcji wykonywały kukiełki, którymi mogły się bawić w domowy teatrzyk. Nauczyciele świetlicy czytali również online bajki dzieciom, między innymi „Krainę lodu”, a dzieci wsłuchując się ich treść wykonywały postacie z bajek na papierze, tak jak je sobie wyobrażały. W świetlicy nie próżnowała też Magda. Wykonała prace plastyczne Bałwanka i Mikołaja.

W grudniu wszystkie młodsze dzieci naszej szkoły otrzymały propozycję poznania wierszy o zimie na długie zimowe wieczory oraz zestawy kolorowanek o tematyce świątecznej. Dla lubiących rozwiązywać zadania interaktywne przesłane zostały świąteczne quizy.

Życzymy udanej zabawy Kochani!

Linki do quizów: https://wordwall.net/resource/8081234/%c5%9bwietlica-7-1112

https://wordwall.net/resource/8356128/%c5%9bwietlica/%c5%9bwietlica-7-1112

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s