W najbliższy poniedziałek - 24 września 2018 r. odbędą się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

20 września 2018 r. 4 kandydatów przedstawiało swoje postulaty "wyborcze".

Kandydaci:

Daliszewska Zofia, kl. III 5

Janicki Maciej, kl. III 2

Skory Dominik, kl. III 5

Włoch Kacper, kl. VIII A

Dnia 24 września 2018 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. >>>GALERIA<<<

Na przewodniczącego tej Rady został wybrany uczeń klasy VIII A - Kacper Włoch. Gratulujemy!

Pozostali kandydaci oraz przewodniczący poszczególnych klas należeć będą do członków Rady Samorządu Uczniowskiego.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Marcela Grzybowska

Łukasz Grabowski

Koniec października to taki ciekawy okres, w którym można najlepiej zobaczyć jak różne kultury mierzą się z tematem śmierci. W Polsce od kilku lat możemy obserwować pewne ścieranie się tych różnych zwyczajów. Najbardziej jaskrawymi tego przykładami są  nachodzące na siebie obchody Dnia Zadusznego i Halloween. Zdania jak zwykle są podzielone, co roku jesienią jesteśmy świadkami debaty między zwolennikami i przeciwnikami uczestniczenia w zabawie Halloweenowej. Uważamy, że jako Samorząd powinniśmy łączyć, nie dzielić, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na dialog. Stworzyliśmy projekt uchwały o naszej propozycji projektu “Tydzień Grozy i Zadumy”. Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy gotowi rozmawiać i osiągnąć kompromis.

Czytaj więcej: Tydzień grozy i zadumy