TURNIEJ TAŃCA W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH

Drukuj PDF

Turniej Tańca "Budowlanka Dance" już za nami. Nasza szkoła zaprezentowała się w nietypowym układzie zatytułowanym "Przebudzenie" z elementami tańca jazzowego i street. Walka była zacięta, a my pokazałyśmy się z jak najlepszej strony. Występ spotkał się z dużym zadowoleniem widzów. Mamy nadzieję, że za rok znów będzie tak fajnie, a nawet i lepiej.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA NASZ ZESPÓŁ POD ADRESEM:

https://www.youtube.com/watch?v=Bp5V1ZYiY-s

 

Więcej…
 

Warsztaty tańca w pobliskiej SP 88

Drukuj PDF

W ramach współpracy z pobliską Szkołą Podstawową nr 88 nasz "zespół taneczny" przeprowadził warsztaty taneczne z uczniami tej szkoły. Zaprezentowaliśmy  układy cheer z elementami street. Po pokazie było trochę fitness  i wspólnego tańca  z uczniami wszystkich klas. Nam podobało się bardzo, a ciepła atmosfera sprawiła, że wspólna praca była dla wszystkich świetną zabawą. Jednak to nie koniec. Już dziś planujemy wyjścia do kolejnych szkół, by pokazać im, jak duża dawka pozytywnego humoru jest w naszej szkole. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie i już planujemy kolejne spotkania.

Więcej…
 

Wizyta w Finlandii w ramach projektu Erasmus+

Drukuj PDF

W dniach 17.01-25.01.2015 czworo uczniów naszej szkoły: Hania Szałańska i Remigiusz Baranek z klasy I2, Jacek Połomski z klasy I4 i Julita Felczak z klasy II4 wraz z nauczycielami J. angielskiego: p. Krystyną Matuszewską, p. Katarzyną Kaczorowską oraz nauczycielem historii Pawłem Banaszakiem odwiedziło Finlandię. Wyjazd odbył się w ramach projektu Erasmus+ "Art at All European Levels" i był poświęcony architekturze.


Więcej…
 

Strona 1 z 56

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home