Egzaminy poprawkowe

Dziękujemy! :)

Rekrutacja uzupełniająca - klasa dwujęzyczna

Szanowni Państwo,

7 lipca 2017r rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do klas siódmych dwujęzycznych w szkole podstawowej.

Informujemy, że test kompetencji językowych dla wszystkich kandydatów ubiegających się o miejsce w klasie dwujęzycznej zostanie przeprowadzony dnia 12 lipca 2017r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 33 w Poznaniu ul. Wyspiańskiego 27 (budynek Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych).

Lista szkół biorących udział w rekrutacji uzupełniającej:

• Szkoła Podstawowa nr 2,
  • Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Szkoła Podstawowa nr 22
  • Szkoła Podstawowa nr 33,
  • Szkoła Podstawowa nr 47,
  • Szkoła Podstawowa nr 91,

Wniosek rekrutacyjny należy pobrać ze strony systemu NABÓR:

Wypełniony i podpisany wniosek wraz ze świadectwem ukończenia klasy szóstej należy złożyć w szkole pierwszego wyboru.

Informację o wynikach testu oraz zakwalifikowaniu do oddziału uzyskacie Państwo w szkole pierwszego wyboru zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Wydział Oświaty UMP.

Zakończenie roku

W piątek 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Przypominamy o Euroweek

Przypominamy uczniom klas gimnazjalnych o zapisach na w wyjazdowe warsztaty językowe organizowane przez stowarzyszenie Euroweek. Warsztaty prowadzone są przez wolontariuszy z wielu różnych krajów. Termin 14-18.11.2017. Prosimy pilnie o decyzję i wpłatę zaliczki do 10 lipca. Szczegóły w wiadomości na edzienniku. Kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ostatni tydzień

Ostatni tydzień szkoły w murach Gimnazjum 56 upłynął pod znakiem tygodnia tematycznego:

Ostatni czwartek roku szkolnego to tradycyjnie Dzień Wychowawcy, w którym klasy spędziły ten dzień ze swoim wychowawcą i jego zastępcą, mając okazję do luźnych rozmów na temat kończącego się właśnie roku szkolnego. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tych dni.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home