Wyniki I etapu konkursu GOMI

Miło nam poinformować, że do II etapu Gimnazjalnej Olimpiady Matematyczno-Informatycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Kategoria I

• Adrian Felczak kl.Ig2
  • Maciej Janicki kl.Ig2

Kategoria II

• Agnieszka Woźniak kl.IIg2
  • Antoni Semmler kl.IIg2

Kategoria III

• Grzegorz Ograbisz kl.IIIg2
  • Filip Fiuczyński kl. IIIg2

Serdecznie gratulujemy! Przypominamy, że etap międzyszkolny GOMI odbędzie się 09 marca 2017 r. o godz. 9.00.

Margines - wydanie specjalne Erasmus+

Z okazji wizyty nauczycieli i uczniów w ramach projektu Erasmus+, wydany został specjalny numer gazetki MARGINES poświęconej temu projektowi. Zapraszamy do lektury.

>>> TUTAJ <<<

GOMI - zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy uczniów do udziału w GOMI, czyli Gimnazjalnej Olimpiadzie Matematyczno InformatycznejCelem Olimpiady jest:

• Rozwijanie zainteresowań, pogłębianie wiedzy i umiejętności z matematyki informatyki;
  • Umożliwienie uczniom sprawdzenia swoich wiadomości i możliwości;
  • Rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną;
  • Dostarczenie uczniom satysfakcji i radości z sukcesu;
  • Zintegrowanie uczniów z sąsiednich szkół

Konkurs zasięgiem obejmie uczniów ze szkół z województwa wielkopolskiego. Szczegóły oraz zgłoszenia u p. Katarzyny Popiołek. Szczegóły konkursu, przykładowe zadania oraz zgody udziału znajdują się na stronie: http://www.skorzewo.edu.pl/konkursy/gomi

Ferie 2017 - oferta zajęć

Zapraszamy naszych Uczniów do zapoznania się z ofertą na Ferie 2017:

Erasmus+ - podsumowanie wizyty

Za nami polska część projektu Erasmus+ "Art at All European Levels". Przedstawiciele 6 państw oraz Polski, uczestniczyli w dniach 26 - 30 stycznia 2017 w intensywnym i ciekawym programie, którego tematem przewodnim był film.

List Prezydenta Poznania dot. reformy oświaty

Zapraszamy do zapoznania się z listem Prezydenta Miasta Poznania dotyczącego reformy oświaty. Z treścią listy można zapoznać się >>> tutaj <<<.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home