Wieczornica listopadowa dla społeczności Grunwaldu

Drukuj PDF

Uczniowie Gimnazjum 56 pod opieką s. Faustyny Hipnarowicz przedstawili społeczności lokalnej uroczystą Wieczornicę Listopadową poświęconą poległym bohaterom Ojczyzny. Spotkanie odbyło się w kościele św. Jerzego.

Więcej…
 

O klasach I w Radiu Merkury

Drukuj PDF

We wtorek 11 listopada, gościło w naszej szkole Radio Merkury. Wywiadu dla radia udzieliła p. Weronika Mikulak, nauczyciel j. niemieckiego. Rozmowa dotyczyła integracji klas I, bezpieczeństwa. Materiał (wyemitowany w audycji "Buda z klasą") załączamy poniżej.

Pobierz Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

 

Uroczysty apel szkolny z okazji Święta Niepodległości

Drukuj PDF

W środę, 12 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste apele z okazji Święta Niepodległości.

Zapraszamy do >>> galerii zdjęć <<<.

 

Zaproszenie na Wieczornicę

Drukuj PDF

Młodzież Gimnazjum nr 56 im. J. Wybickiego zaprasza na:

"WIECZORNICĘ LISTOPADOWĄ"

ku czci poległym bohaterom Ojczyzny.

Niedziela 16 listopada w kościele św. Jerzego po Mszy św. o godz. 19:00

 

DZIEŃ PAMIĘCI - REMEMBRANCE DAY. Czerwone maki na Cytadeli oraz pod obeliskiem żołnierzy francuskich

Drukuj PDF

11 listopada 2014 roku podobnie jak w poprzednich latach,  uczniowie Gimnazjum nr 56 wzięli  udział w uroczystych obchodach Dnia Pamięci na Cmentarzu Garnizonowym Wspólnoty Wojsk Brytyjskich na Poznańskiej Cytadeli.

Podczas tej uroczystości wspominaliśmy wszystkich żołnierzy Wspólnoty Brytyjskiej oraz Polskich Sił Zbrojnych,  którzy wspólnie walczyli i oddali życie w czasie I i II Wojny Światowej.

Więcej…
 

Laureatki Projektu Young explorers physics and chemistry for kids

Drukuj PDF

Projekt Young explorers physics and chemistry for kids, przygotowany przez dwie wielkopolskie nauczycielki, panią Edytę  Dzikowską z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie i panią Hannę Moczko z Gimnazjum Nr 56 w Poznaniu, został wyróżniony przez niemieckie jury Międzynarodowego Festiwalu Science on Stage 2013 w Słubicach i tym samym zakwalifikowany do przedstawienia jako projekt instruktażowy, który obejmuje już 27 krajów Europy i Kanady.

Projekt pojawi się jako instruktażowy na platformach internetowych festiwali niemieckiego i europejskiego http://www.science-on-stage.eu.

Więcej…
 

Strona 1 z 24

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home