Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów.

Drukuj PDF

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze - sprzedają śmierć!

Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz informacje o miejscach, w których handluje się zakazanymi środkami? Jesteś uzależniony? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy. Lista zostanie także przekazana do wszystkich resortów, urzędów wojewódzkich oraz powiatów.

Więcej…
 

Rok szkolny 2014/2015 za nami :))

Drukuj PDF

Za nami koniec roku szkolnego 2014/2015, przed nami długo oczekiwane wakacje :)) Życząc wszystkim udanego wypoczynku zapraszamy do galerii z zakończenia roku szkolnego

>>> GALERIA <<<

 

Lista uczniów na rok szkolny 2015/2016 z podziałem na klasy

Drukuj PDF

Lista uczniów przyjętych na rok szkolny 2015/2016 z podziałem na klasy.

Więcej…
 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

Drukuj PDF

Uwaga Uczniowie oraz Rodzice,

wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016 jest już do pobrania na naszej stronie w menu Uczeń -> Obowiązujące podręczniki (można też kliknąć >>> tutaj <<<). Zapraszamy do zapoznania się z plikami.

 

Dwa projekty Erasmus+ prowadzone w Gimnazjum nr 56 im. J. Wybickiego w Poznaniu

Drukuj PDF

  • "A Good Command of English as a Modern Lingua Franca: Our Gateway to Future Professional Careers"
  • "Art at all European Levels"

Rok szkolny dobiegł końca i jest czas podsumowań w związku z tym chcemy podzielić się naszymi projektowymi osiągnięciami w Gimnazjum nr 56 im. Józefa Wybickiego, które jako jedyne w Poznaniu prowadzi jednocześnie dwa projekty w ramach programu Erasmusplus.

Udział w projektach to dla naszych uczniów nie tylko nauka, ale również zwiedzanie partnerskich krajów, poznawanie innych kultur, ludzi i ich zwyczajów, a przez to najlepsza droga do pokonywania ksenofobii i rozwijania tolerancji. Jest to również możliwość nabywania przez nich  nowych umiejętności i pokonywanie barier językowych.

Więcej…
 

Przedwakacyjny tydzień tematyczny oraz Mr. G Science Show za nami

Drukuj PDF

Ostatni tydzień przed wakacjami w naszej szkole, to tydzień tematyczny. I tak:

- w poniedziałek 22 czerwca odbył się Dzień Języków Obcych

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

Więcej…
 

Strona 1 z 37

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home