Spotkanie Rodziców - październik 2015

Drukuj PDF

Spotkania indywidualne z nauczycielami środa 7 października od godz. 18:00 do 19:00.

Godzina 17:00 - spotkanie Rady Rodziców sala 3.

wykaz sal i nauczycieli na spotkania indywidualne -> kliknij Więcej...

Więcej…
 

Sprzątanie Świata 2015

Drukuj PDF

W dniu 24 września 2015r. w czwartek, (z uwagi na święto patrona szkoły w piątek) Gimnazjum nr 56 w Poznaniu  wzięło udział w corocznym "Sprzątaniu Świata". Uczniowie klas pierwszych ze swoimi  wychowawcami, łącznie około 100 osób porządkowali tereny Osiedla Grunwald Północ, w zasięgu ulic: Bułgarskiej Swobody, Marcelińskiej i Bukowskiej.

Więcej…
 

Dzień Gimnazjalisty

Drukuj PDF

W ramach Tygodnia Integracji uczniowie klas I spotkali się w czwartek, 24.09.2015, na boisku szkolnym. Poza konkurencją "umysłową", czyli konkursem wiedzy o naszym gimnazjum,  uczniowie mieli możliwość rywalizacji sportowej.

 

Więcej…
 

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drukuj PDF

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dnia 14 października 2015 roku, odbędzie się spotkanie pracowników i emerytów Gimnazjum 56 w Poznaniu. Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły.

 

Wyjazd integracyjny klas I

Drukuj PDF

We wtorek, 22.09.2015, 122 uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami wzięło udział w wycieczce do Osady Traperskiej w Bolechówku k. Owińsk.

Uczestnicy zwiedzili traperską wioskę, spotkali się ze zwierzętami (konie, strusie, sarny, owce), rywalizowali w konkursach i zabawach. Był spacer w szundach, przeciąganie liny, wyścig w długich stopach.

Więcej…
 

RUSZA AKCJA "KAŻDY MIESIĄC TEMATYCZNIE"

Drukuj PDF

Zaczynamy od października, ale już dziś możecie do nas dołączyć.

"PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM TRENERÓW I MISTRZÓW"

Waszym zadaniem będzie zaprezentowanie sylwetki trenera, instruktora lub  nauczyciela, który w waszych oczach jest mistrzem godnym naśladowania  w formie: plakatu, prezentacji, opowiadania, wiersza, lub np. piosenki, czy pantomimy.

Udział w akcji może wziąć każdy uczeń (możecie również dobierać się w pary). Prace należy dostarczyć do 9 października 2015 (piątek) do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego. Każdy uczestnik zostanie doceniony, a najlepsze prace nagrodzone wyjątkowymi nagrodami. Zachęcamy do udziału :) Szczegółowych informacji  udzielają: nauczyciele wychowania fizycznego.

 

Strona 1 z 39

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home