Reklama
Reklama

Wywiadówki I semestr

Drukuj PDF

Wywiadówki -podsumowujące I semestr 2016/2017 -11 stycznia środa:

  • klasa I4, II 5 godzina 17:00,
  • pozostałe klasy godzina 18:00.

UWAGA

zmiana planu klas I i II -10, 11, 12 stycznia -próba egzaminu gimnazjalnego klas III -plan w załączniku >>> tutaj <<<

 

Szlachetna Paczka - DZIĘKUJEMY!

Drukuj PDF

Czas na podsumowanie Szlachetnej Paczki w naszej szkole! W ramach tej akcji charytatywnej postanowiono wspomóc Pana Jana, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Do 08 grudnia przynoszono do szkoły m.in. żywność, środki czystości, odzież, buty, kołdry, słodycze. W szkole przeprowadzona została również zbiórka pieniędzy - udało się zebrać kwotę 396 zł, za którą zakupiliśmy telefon wspomagający osoby niewidome wraz z opaską SOS.

Więcej…
 

Egipski salon piękności - z wizytą w Muzeum Archeologicznym

Drukuj PDF

Dnia 2 grudnia 2016 uczniowie klasy 1g1 Gimnazjum nr 56 w Poznaniu pod opieką Pani Marceli Grzybowskiej oraz Pana Mateusza Niewiadomskiego wybrali się do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu na lekcję, pt. "Egipski salon piękności". Celem wycieczki było poznanie egipskich metod makijażu i ubioru.

Więcej…
 

Świąteczny MARGINES - zapraszamy!

Drukuj PDF

Zapraszamy do lektury świątecznego wydania gazetki MARGINES!

Gazetka do pobrania >>> TUTAJ <<<

 

Warsztaty w Liceum Plastycznym

Drukuj PDF

Dnia 8 grudnia 2016 roku, udaliśmy się po raz kolejny na warsztaty do Liceum Plastycznego. Od zeszłego roku, w ramach grup artystycznych, uczestniczymy w różnych zajęciach, pogłębiających nasze twórcze zainteresowania. Tym razem tematem przewodnim była fotografia.

Więcej…
 

Matmix reaktywacja

Drukuj PDF

W grudniu ruszyła VI edycja Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl,którego organizatorem jest XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie. W tym roku konkurs uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Do wygrania są, między innymi, trzy iPhony 7 ufundowane przez Avivę oraz kalkulatory graficzne CASIO ufundowane przez firmę ZIBI.

Więcej…
 

Strona 1 z 68

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home