Wyjazd integracyjny klas I

Drukuj PDF

We wtorek 27 września, w ramach Tygodnia Gimnazjalisty odbył się wyjazd integracyjny klas I. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz zastępcami wychowawców udali się do Osady Traperskiej w Owińskach, aby tam przy pięknej słonecznej pogodzie miło spędzić czas na wspólnej zabawie i grach zespołowych.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

SKS z piłki nożnej

Drukuj PDF

Uwaga !!!
SKS z piłki nożnej zostają przeniesione na poniedziałek na godz. 15:10. W środy o godz. 15:10 (od następnego tygodnia) będą SKS z tenisa stołowego.
Na najbliższych zajęciach z piłki nożnej podana zostanie reprezentacja na Mistrzostwa Poznania w piłkę nożną, które odbędą się na Śródce. Pod uwagę w pierwszej kolejności będą brane te osoby, które będą na zajęciach !!!

Serdecznie zapraszam

K.Urbanowicz

 

Kibicuj z klasą

Drukuj PDF

Dnia 25.09.2016 na Inea Stadionie odbył się mecz przyjaźni między Lech Poznań vs Arka Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Spotkanie było organizowane pod hasłem "Kibicuj z Klasą". Grupa uczennic i uczniów z klasy II-5 pod opieką p. Hanny Zimniak dzielnie wpierała naszych  zawodników.

Więcej…
 

Pierwszy turniej piłki nożnej w tym roku szkolnym za nami

Drukuj PDF

26 września reprezentacja naszego Gimnazjum wybrała się na turniej piłki nożnej organizowany już od kilku lat przez PCEUiP przy Zespole Szkół Budowlanych. W tym dniu rozegrane zostały mecze grupowe, systemem "każdy z każdym", mecz i rewanż. W sumie każda drużyna rozegrała po 6 spotkań.

Więcej…
 

V Filmowa gra miejska

Drukuj PDF

16 września uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Mierkiewicz i panów Winnickiego, Niewiadomskiego i Wiercińskiego w ramach projektu Erasmus wzięli udział w  V Filmowej Grze Miejskiej. Przewodnim tematem tegorocznej edycji były filmy gangsterskie, toteż w atmosferze "mafijnych porachunków" biegaliśmy po centrum naszego miasta wykonując powierzone nam zadania.

Więcej…
 

Jesienny przyrodniczy rajd do Strzeszynka

Drukuj PDF

19 września 2016r. uczniowie klas II naszego gimnazjum wzięli udział w przygotowanym przez nauczycieli przedmiotów przyrodniczych rajdzie do Strzeszynka. Celem wycieczki było w pięknych okolicznościach przyrody przejście trasy rajdu, około 7 kilometrów oraz zaliczenie  zadań terenowych.

Więcej…
 

Strona 1 z 62

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home