Boże Narodzenie 2014/2015

Drukuj PDF

Zapraszamy do galerii zdjęć z Jasełek bożonarodzeniowych, które odbyły się 19 grudnia 2014 roku

>>> tutaj <<<

 

Wiem jak ratować życie

Drukuj PDF

Najważniejszą rzeczą w życiu jest?.. życie! Mamy je tylko jedno. Znajomość zasad udzielania fachowej pierwszej pomocy może być przydatna w każdej chwili naszego życia, dlatego w dniu 16 grudnia odbyła się kolejna edycja programu dla klas I "Wiem jak ratować życie".

Więcej…
 

Świąteczny MARGINES

Drukuj PDF

Świąteczny numer gazetki szkolnej MARGINES jest już >>> do pobrania <<< na naszej stronie internetowej gimnazjum. Moc atrakcji przygotowali uczniowie klasy dziennikarskiej (kl. I1). Składem technicznym, po raz pierwszy samodzielnie, zajęła się Marta Winkler (uczennica kl. I1).

Gratulujemy i zapraszamy do lektury! :)

 

Echa szkoły z klasą z zeszłego roku

Drukuj PDF

CEO pisze o działaniach w naszym Gimnazjum, stawiając nas za przykład. Zapraszamy do lektury artykułu:

http://www.ceo.org.pl/pl/szkolazklasa2zero/news/tydzien-czytania-dzien-3

 

III Festyn Mikołajkowy za nami

Drukuj PDF

w środowy wieczór odbył się w naszym Gimnazjum III Festyn Mikołajkowy.

Młodzież wspólnie z Radą Rodziców przygotowała wiele atrakcji dla wszystkich rodziców, społeczności lokalnej jak i dla reszty młodzież. Atrakcji było co nie miara: występy młodzieży, stoiska z atrakcjami: kartki świąteczne, świąteczne wypieki, stroiki świąteczne i wiele innych. Wspólne spotkanie było bardzo udane. Wspólnie zebraliśmy ok 950,00 zł z przeznaczeniem na monitoring na bloku sportowym. Wszystkim osobą serdecznie dziękuję. Do spotkania w przyszłym roku.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji >>> tutaj <<<

 

Spotkanie mikołajkowe w Domu Dziecka

Drukuj PDF

9 grudnia 2014 r. grupa wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas naszego Gimnazjum pod opieką siostry Faustyny w ramach współpracy z Centrum wspierania Rodzin zgotowała swoim małym przyjaciołom z Domu Dziecka chwile radości.

Więcej…
 

Andrzejki 2014

Drukuj PDF

Uczniowie klas drugich zorganizowali imprezę andrzejkową. Zabawa odbyła się przy muzyce i słodkim poczęstunku. Wśród przygotowanych przez uczniów tradycyjnych andrzejkowych wróżb nie zabrakło lania wosku. Każdy chciał sprawdzić, co niesie los. Konkursy i wróżby przeplecione były szaloną dyskotekową muzyką. Zabawa była udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął.

Więcej…
 

Strona 1 z 23

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home