Projekty fizyczne uczniów e-klasy

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z projektami fizycznymi realizowanymi przez uczniów e-klasy - klasy 1g3.

Więcej…
 

Złoto i srebro w XXI Młodzieżowym Biegu Przełajowym na Winogradach

Drukuj PDF

11 kwietnia 2014r. na terenach Ośrodka Sportowego TKKF na Winogradach odbył się XXI Młodzieżowy Bieg Przełajowy, w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. Biegi odbywały się z podziałem na kategorie wiekowe  dziewcząt i chłopców. Trasa liczyła 1500 metrów. Nasze Gimnazjum, pod skrzydłami nauczycieli wychowania fizycznego - mgr Andrzeliki Godlewskiej i mgr Łukasza Grabowskiego, reprezentowane było przez 4 dziewcząt i 3 chłopców.

Więcej…
 

I MIEJSCE W WIELKANOCNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT :)

Drukuj PDF

W poniedziałek, 14 kwietnia 2014r., w Gimnazjum 65 na Strzeszynie Greckim odbył się II Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. W rozgrywkach rywalizowały reprezentantki G65, G12, G Suchy Las i G56. Turniej odbył się systemem "każdy z każdym". Walka na boisku była bardzo zacięta i wyrównana do samego końca. Jednak najlepsze okazały się nasze dziewczęta, które zdobyły I miejsce !!!

Więcej…
 

Lekcja biologii w palmiarni

Drukuj PDF

W dniu 11 kwietnia 2014 roku uczniowie klasy I4 z panią Moniką Matuszak i panem Karolem Wiercińskim udała się do Palmiarni, gdzie w otoczeniu przepięknej roślinności  powtarzali wiadomości o organach roślinnych.

Uczniowie wyszukiwali wiadomości o różnorodnych roślinach i ich przystosowaniach i wypełniali karty pracy.

Więcej…
 

Drzewka za makulaturę

Drukuj PDF

W sobotę 12 kwietnia przed godziną 10 przed Starym Zoo ustawiła się długa kolejka. Pudła, skrzynki, wózki- wszystko pełne makulatury. 15 ton zebranej makulatury, blisko 2800 rozdanych sadzonek i świetna zabawa to bilans akcji "Drzewko za makulaturę". Nasze Gimnazjum zaangażowało się także w akcję dostarczając 380kg makulatury.

Więcej…
 

Konkurs Visiting English-speaking countries oraz Ekspresowy konkurs językowy

Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III4 Monika Mąka zdobyła II nagrodę w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych (Konkurs Visiting English-speaking countries) zorganizowanym przez Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu. Nagrodzona prezentacja zawierała opis wybranego przez Monikę kraju. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 

Strona 1 z 13

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home

Lekcje słuchania muzyki nowej

Dnia 25 lutego 2014 roku uczniowie klasy I1 warz z wychowawcą p. Agnieszką Zygmunt i nauczycielem p. Andrzeliką Godlewską wzięli udział w multimedialnym spotkaniu z muzyką XXI wieku, które odbyło się w Centrum Kultury Zamek.

Prezentacja talentów Uczniów Gimnazjum

Dnia 22 stycznia 2014 roku w Gimnazjum 56 odbyła się w ramach koncertu świąteczno-noworocznego prezentacja talentów uczniów naszego Gimnazjum. Wzięli w niej udział uczniowie klas I, II i III. Celem  koncertu było zaprezentowanie uzdolnień gimnaz...

Po indeks z Pitagorasem

19 listopada 2013 grupa uczniów klas trzecich pod opieką p. Hanny Zimniak i p. Katarzyny Becy udała się na Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu. Odbył się tam wykład otwarty: O rachunkach pamięciowych, czyli warto zaprzyjaźnić się z licz...

W mieście piernika - wycieczka I3 do Torunia

Dnia 23 (środa) i 24 (czwartek) października nasza klasa wraz z panią wychowawczynią Hanną Moczko i panem Krzysztofem Winnickim pojechaliśmy na wycieczkę do Torunia. W programie mieliśmy tak przyjemne zajęcia, że nikt się nie nudził.

Otwarcie IV eklasy 2013-2016

27 września 2013 odbyło się uroczyste otwarcie IV eklasy, jaka została uruchomiona w naszym Gimnazjum. Było uroczyście i efektownie :))

 • Lekcje słuchania muzyki nowej

  czwartek, 27 lutego 2014 22:06
 • Prezentacja talentów Uczniów Gimnazjum

  poniedziałek, 24 lutego 2014 18:56
 • Po indeks z Pitagorasem

  wtorek, 26 listopada 2013 20:59
 • W mieście piernika - wycieczka I3 do Torunia

  poniedziałek, 04 listopada 2013 20:16
 • Otwarcie IV eklasy 2013-2016

  piątek, 27 września 2013 14:21