Szkoła wolna od narkotyków i przemocy

Drukuj PDF

W ramach projektu SZKOŁA WOLNA OD NARKOTYKÓW I PRZEMOCY uczniowie klas I/I i I/3 dnia 19 listopada 2015 roku uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji.

Podczas spotkania uczniowie zapoznani zostali z przepisami prawa dotyczącymi nieletnich, jak i działaniem niektórych środków odurzających.

Więcej…
 

Podziękowania od Ambasady Brytyjskiej

Drukuj PDF

Otrzymaliśmy podziękowania od Attache Ambasady Brytyjskiej za udział naszych uczniów w obchodach Dni Pamięci poległych żołnierzy Wspólnoty Brytyjskiej.

 

Festyn Mikołajkowy

Drukuj PDF

>>> powiększ plakat <<<

Przed festynem, w godz. 17.00 - 18.00 - spotkania indywidualne z Rodzicami.

 

Podziękowania za "Młodzi Głosują"

Drukuj PDF

Otrzymaliśmy dyplom za akcję "Młodzi Głosują"

 

WYNIKI ETAPU KLASOWEGO- Z FRAZEOLOGIĄ NA TY

Drukuj PDF

Po sprawdzeniu testów sprawdzających znajomość związków frazeologicznych do II etapu zakwalifikowały się następujące osoby:

Patrycja Mandelska, Klaudia Kaźmierczak, Julia Sękowska, Karina Andreev, Karina Wojciechowska, Martyna Chmielewska, Kacper Droździński, Szymon Pochylski, Wojciech Gogulski, Jan Góralczyk, Maciej Tomaszczak, Adrian Magdziarek, Sylwia Królska, Norman Menes, Natan Balu, Ernest Spychała, Dominik Stawiński .

 

Więcej…
 

Trzecia wizyta w Muzeum Narodowym

Drukuj PDF

W cyklu comiesięcznych wizyt, w sobotę, 14.11.2015r. w ramach programu  ERASMUS+, grupa uczniów z klasy I1, II2 i II4  związana z projektem "Art at All European Levels", już  po raz trzeci  odwiedziła Muzeum Narodowe.

 

Więcej…
 

Strona 1 z 44

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home