Zmiana terminu zebrań

Drukuj PDF

Szanowni Państwo

informuję, że ulega zmianie termin ostatniego zebrania z rodzicami z 2 czerwca na 10 czerwca -środa godzina 18:00. Jestem przekonany, że w tym dniu nie zabraknie Państwa na spotkaniu z wychowawcą. Rada Rodziców prosi w tym dniu o uzupełnienie składek na Radę Rodziców.

Więcej…
 

II edycja Roztańczonego Gimnazjum 56 za nami

Drukuj PDF

II edycja Roztańczonego Gimnazjum 56 za nami.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego dnia.

Więcej…
 

II miejsce w Turnieju Siatkówki Dziewcząt w ZSZ nr 1

Drukuj PDF

29 kwietnia br. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Poznaniu, reprezentacja  Gimnazjum 56 wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i zajęła II miejsce.

Skład drużyny:

1. Korzeniowska Marta, III4 kapitan zespołu

2. Łopatka Agnieszka, III4

3. Manowska Alicja, III4

4. Giovanna de Pace, III1

5. Ranicka Patrycja, III4

6. Baranowska Martyna,  II3

7. Bąk Natalia, III4

8. Kirylczuk Katarzyna, III4

Serdeczne gratulacje !!!

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

Kryształy rosną!

Drukuj PDF

W połowie lutego p. Hanna Moczko rozpoczęła ze swoimi uczniami hodowlę kryształów. Uczniowie zrobili roztwory nasycone różnych związków chemicznych. Najpierw pojawiły się milimetrowe zarodki kryształów. Dziś to całkiem duże kryształy. Niebawem pojadą do Katowic na Ogólnopolski Konkurs Wzrostu Kryształów. Trzymajcie za naszych uczniów kciuki! :)

Więcej…
 

Warsztaty klasy dziennikarskiej w Radiu Merkury

Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym pierwsza grupa uczniów klasy dziennikarskiej wzięła udział w warsztatach radiowych w Radiu Merkury. Takie warsztaty to jedno z wielu przedsięwzięć realizowanych w ramach prowadzonej od 1 września 2015 r. w klasie dziennikarskiej innowacji "Odkrywanie tajemnic dziennikarskich poprzez kreatywne działanie ucznia". Oprócz zwiedzania siedziby rozgłośni, odbyły się zajęcia takie jak: "Jak informujemy w radiu?", "Najważniejszy jest dźwięk!" - warsztaty z reżyserem dźwięku, "Ja" przed mikrofonem- zabawy w studiu oraz Play lista na własną imprezę :)) Było super! Popatrzcie zresztą sami.

Warsztaty z kolejną grupą już w najbliższy poniedziałek!

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

Ciekawa wycieczka zawodoznawcza

Drukuj PDF

W ramach współpracy z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży - p. Anną Sikorską dniu 4 maja br. zwiedzaliśmy  fabrykę samochodów Volkswagen - filię koncernu Volkswagen AG w Poznaniu-Antoninku. Firma zajmuje się produkcją samochodów użytkowych pod marką Volkswagen oraz opartych na nich samochodów osobowych. Uczniowie byli pod wrażeniem  wielu aspektów działań tego koncernu. Zobaczyli, że cyfryzacji podlega każdy obszar,  w którym wymaga tego ekonomia i funkcjonalność działań.

Więcej…
 

Strona 1 z 34

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home