Mamy III miejsce!

Drukuj PDF

W dniach 21-22 kwietnia 2017 odbyły się V Mistrzostwa Miasta Poznania Nauczycieli w Piłce Siatkowej. Nasi reprezentanci w składzie: Łukasz Grabowski, Krzysztof Urbanowicz, Andrzelika Godlewska, Magdalena Korcz, Małgorzata Huhn, Karol Wierciński, Mateusz Niewiadomski, Monika Matuszak i Marcela Grzybowska zajęli zasłużone III miejsce :)


Serdeczne gratulacje dla naszych walecznych nauczycieli !!!

Więcej…
 

Wywiad klasy dziennikarskiej w Radiu Emaus

Drukuj PDF

Kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi, klasa dziennikarska zaproszona została do udzielenia wywiadu w Radiu Emaus. Przedstawiciele klasy: Marta Winkler, Julia Sękowska oraz Anna Mielcarek, wraz z opiekunami p. Elżbietą Leśniewicz oraz p. Krzysztofem Winnickim, udali się do siedziby radia na nagranie. Wywiad wyemitowany został w poniedziałek wielkanocny. Zapraszamy do jego wysłuchania.

Pobierz Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

 

Pierwszy dzień egzaminów

Drukuj PDF
 

Kozły Poznań startują...

Drukuj PDF

Przygody  z futbolem amerykańskim ciąg dalszy. Tym razem w zajęciach uczestniczyli chłopcy z klas sportowych oraz dziewczęta z klasy sportowej oraz klasy tanecznej. Wśród nas są jednak tacy, którzy postanowili zająć się tą dyscypliną profesjonalnie i dołączyli do drużyny juniorów "Kozły Poznań". Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.?

Więcej…
 

Proszę to po mnie poprawić! - otwarty wykład UAM

Drukuj PDF

Dnia 11.04.2017 uczniowie klasy II3 i II-5 pod opieką p. Hanna Zimniak i p. Małgorzaty Huhn wzięli udział w Wykładach Otwartych organizowanych przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pan mgr Bartłomiej Przybylski, doktorant w Zakładzie Algorytmiki i Programowania Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu wygłosił wykład zatytułowany "Proszę to po mnie poprawić!".

Więcej…
 

Drzwi Otwarte 2017

Drukuj PDF

Zobacz film z Drzwi Otwartych. Kliknij na Więcej...

Więcej…
 

Strona 5 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home