Zapisy do SP91 - sprawa pilna

Drukuj PDF

Uwaga!!!

Wnioski o przyjęcie do klasy IV i VII ogólnej Szkoły Podstawowej nr 91 można składać do 7 kwietnia 2017 (piątek), do Dyrektora SP91 (w budynku Gimnazjum 56, przy ul. Promyk 4). Dokumenty do pobrania na stronie: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/dokumenty#

Dokumenty można pobrać także bezpośrednio:

 

CHEERLEADERS "Kozły Poznań w naszej szkole !!!

Drukuj PDF

 

JEŚLI chcesz do nas dołączyć...przyjdź w poniedziałek o 15.10...gwarantowana dobra zabawa...
 

Dbaj o serce!

Drukuj PDF

Nasza szkoła jako jedyna szkoła ponadpodstawowa z całego miasta Poznania wzięła udział w konkursie "Niech Cię polubi Twoje serce". Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do zdrowego stylu życia za pomocą stworzonych choreografii. Dziewczęta z klasy tanecznej II/1 nie czekały ani chwili, od razu zabrały się do pracy nad choreografią pod okiem swojej wychowawczyni Pani Magdy Korcz. Choć nie zajęły pierwszego miejsca to wspólne działanie i świetna zabawa przy tworzeniu filmu, są najlepszą nagrodą. Zapraszamy do obejrzenia filmu konkursowego!

 

Więcej…
 

IV edycja ROZTAŃCZONEGO GIMNAZJUM !!!

Drukuj PDF

Ruszają zapisy do największej imprezy tanecznej w naszej szkole !!!!

Więcej…
 

BUDOWLANKA DANCE

Drukuj PDF

W środę 15.03.2017 nasza grupa taneczna z klasy I.1 wzięła udział w turnieju tanecznym "Budowlanka Dance". Dziewczyny dały  z siebie wszystko i super się zaprezentowały w układzie cheer. Przed nami kolejne występy, więc wracamy do treningów, a Wam życzymy miłego oglądania krótkiej fotorelacji (zdjęcia wkrótce !!)

 

Erasmus+ - wizyta w Belgii

Drukuj PDF

W dniach  05 - 11 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły; Sandra Frąckowiak, Dominik Jakubowski, Antoni Semmler i Antonina Sułkowska wraz z nauczycielami: p. vice dyrektor Beatą Walińską , Marią Mierkiewicz  oraz p. Mateuszem Niewiadomskim uczestniczyli w wymianie do Belgii. Wyjazd odbył się w związku z projektem "Art. at All European Levels" w ramach programu ERASMUS +.

Wymiana, której tematem przewodnim było "Rękodzieło -tkactwo" odbyła się w szkole SintAloysiouscollage w  Diksmuide. W spotkaniu brali jeszcze udział przedstawiciele ze szkół z Finlandii i Grecji, pozostałe szkoły z Litwy oraz Węgier spotkały się w Turcji w miejscowości Denizli, z którymi mieliśmy łączność i pozdrawialiśmy się przez Skypa.

Więcej…
 

Strona 7 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home