Spotkanie klas sportowych z Olimpijczykiem - Panią Izabelą Dylewską

Drukuj PDF

We wtorek 14.03.2017 r. naszą szkołę odwiedziła prawdziwa gwiazda sportu. Pani Izabela Dylewska. Spotkanie zaadresowane było głównie do uczniów klas sportowych, a mianowicie klasy I 5 oraz II 5. Celem spotkań ze znanymi osobliwościami świata sportowego jest zainspirowanie młodego człowieka do rozwijania swoich sportowych zainteresowań.

Więcej…
 

Spotkania indywidualne

Drukuj PDF

1 marca w środę odbędą się spotkania indywidualne Rodziców z nauczycielami od godziny 18:00. Wykaz sal i nauczycieli w załączniku >>> tutaj <<<

 

TYDZIEŃ MATEMATYKI

Drukuj PDF

TYDZIEŃ MATEMATYKI odbył się w szkole w dniach 13 ? 17 marca pod hasłem "MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE"


Światowy Dzień Matematyki to inicjatywa, która powstała w celu pokazania uczniom, że matematyka, może być bardzo przyjemna. Poza tym jest to dyscyplina przydatna w wielu dziedzinach życia. Wykorzystujemy ją np. podczas robienia zakupów, grania w różne gry, mierząc czas, a nawet gotując, kiedy musimy przyszykować odpowiednią ilość składników.

Więcej…
 

Wyniki I etapu konkursu GOMI

Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że do II etapu Gimnazjalnej Olimpiady Matematyczno-Informatycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Kategoria I

 • Adrian Felczak kl.Ig2
 • Maciej Janicki kl.Ig2

Kategoria II

 • Agnieszka Woźniak kl.IIg2
 • Antoni Semmler kl.IIg2

Kategoria III

 • Grzegorz Ograbisz kl.IIIg2
 • Filip Fiuczyński kl. IIIg2

Serdecznie gratulujemy! Przypominamy, że etap międzyszkolny GOMI odbędzie się 09 marca 2017 r. o godz. 9.00.

 

Kuaderno w naszej szkole

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, że kadra nauczająca języka angielskiego w naszej szkole podjęła decyzję o rozpoczęciu korzystania przez uczniów z platformy zawierającej lektury i ćwiczenia kuaderno.com celem uatrakcyjnienia i unowocześnienia nauki języka. Kuaderno obecnie jest już użytkowane przez tysiące szkół podstawowych i gimnazjalnych, jako skuteczna metoda doskonalenia czytania i rozumienia języka. Już od dziś uczniowie w domu mogą czytać i odsłuchiwać setki angielskojęzycznych lektur jak i wykonywać ćwiczenia na swoim komputerze lub tablecie. W miarę pokonywania kolejnych poziomów zaawansowania o rosnącej skali trudności, dziecko zdobywa punkty, ucząc się języka w niezwykle atrakcyjny (niemalże zabawowy) sposób. Życzymy wielu produktywnie spędzonych godzin na platformie! :)

Angliści

 

GOMI - zapraszamy do udziału w konkursie

Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów do udziału w GOMI, czyli Gimnazjalnej Olimpiadzie Matematyczno InformatycznejCelem Olimpiady jest:

 

 • Rozwijanie zainteresowań, pogłębianie wiedzy i umiejętności z matematyki informatyki;
 • Umożliwienie uczniom sprawdzenia swoich wiadomości i możliwości;
 • Rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną;
 • Dostarczenie uczniom satysfakcji i radości z sukcesu;
 • Zintegrowanie uczniów z sąsiednich szkół

 

Konkurs zasięgiem obejmie uczniów ze szkół z województwa wielkopolskiego. Szczegóły oraz zgłoszenia u p. Katarzyny Popiołek. Szczegóły konkursu, przykładowe zadania oraz zgody udziału znajdują się na stronie: http://www.skorzewo.edu.pl/konkursy/gomi

 

Strona 8 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home