Erasmus+ - podsumowanie wizyty

Drukuj PDF

Za nami polska część projektu Erasmus+ "Art at All European Levels". Przedstawiciele 6 państw oraz Polski, uczestniczyli w dniach 26 - 30 stycznia 2017 w intensywnym i ciekawym programie, którego tematem przewodnim był film.

Więcej…
 

List Prezydenta Poznania dot. reformy oświaty

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z listem Prezydenta Miasta Poznania dotyczącego reformy oświaty. Z treścią listy można zapoznać się >>> tutaj <<<.

 

Margines - wydanie specjalne Erasmus+

Drukuj PDF

Z okazji wizyty nauczycieli i uczniów w ramach projektu Erasmus+, wydany został specjalny numer gazetki MARGINES poświęconej temu projektowi. Zapraszamy do lektury.

>>> TUTAJ <<<

 

Wizyta Erasmus+

Drukuj PDF

Od poniedziałku, w naszej szkole gościmy nauczycieli oraz uczniów z Belgii, Finlandii, Grecji, Węgier, Turcji oraz Litwy w ramach wymiany Erasmus+ w programie Art at All European Levels. Za nami m.in. Welcome Party, warsztaty filmowe uczniów, wycieczka do Gołuchowa i Rogalina, zwiedzanie ICHOT oraz gra miejska.

Więcej…
 

Ferie 2017 - oferta zajęć

Drukuj PDF

Zapraszamy naszych Uczniów do zapoznania się z ofertą na Ferie 2017:

 

Erasmus+ - witamy naszych gości

Drukuj PDF

W naszej szkole rozpoczyna się wizyta nauczycieli i uczniów z sześciu państw realizujących projekt Erasmus+ "Art at All European Levels"

Tematem spotkania w Polsce jest film. Uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach dot. filmy, warsztatach filmowych, odwiedzić Telewizyjne Studio Filmów Animowanych oraz zaprezentować przygotowane przez siebie filmy podczas gali filmowej.

Oprócz spotkań i warsztatów związanych z głównym tematem wizyty, uczniowie zobaczą ciekawe miejsca i zabytki Poznania oraz Wielkopolski.

 

Strona 9 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home