Wigilia Caritas - podsumowanie

Drukuj PDF

Szkolne Koło Caritas otrzymało podziękowanie za pomoc i zaangażowanie w organizacji VII Wigilii dla Ubogich i Samotnych.

Więcej…
 

Warsztaty w Liceum Plastycznym

Drukuj PDF

Dnia 8 grudnia 2016 roku, udaliśmy się po raz kolejny na warsztaty do Liceum Plastycznego. Od zeszłego roku, w ramach grup artystycznych, uczestniczymy w różnych zajęciach, pogłębiających nasze twórcze zainteresowania. Tym razem tematem przewodnim była fotografia.

Więcej…
 

WOŚP 2017

Drukuj PDF

Dnia 15.01.2017 r. grupa uczniów z klasy II4 wzięła udział w zbiórce pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie: Paulina Antoszkiewicz, Krystyna Latour-Paczka, Laura Łasecka, Zuzanna Maszner, Olga Rybczyńska oraz Marcin Ratajczyk kwestowali cały dzień, aby wspomóc szlachetną ideę zakupu sprzętu medycznego dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wspólnie udało nam się zebrać 1479,56 zł.

Niech Orkiestra gra do końca świata i o jeden dzień dłużej! Siema!

Więcej…
 

Szlachetna Paczka - DZIĘKUJEMY!

Drukuj PDF

Czas na podsumowanie Szlachetnej Paczki w naszej szkole! W ramach tej akcji charytatywnej postanowiono wspomóc Pana Jana, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Do 08 grudnia przynoszono do szkoły m.in. żywność, środki czystości, odzież, buty, kołdry, słodycze. W szkole przeprowadzona została również zbiórka pieniędzy - udało się zebrać kwotę 396 zł, za którą zakupiliśmy telefon wspomagający osoby niewidome wraz z opaską SOS.

Więcej…
 

Egipski salon piękności - z wizytą w Muzeum Archeologicznym

Drukuj PDF

Dnia 2 grudnia 2016 uczniowie klasy 1g1 Gimnazjum nr 56 w Poznaniu pod opieką Pani Marceli Grzybowskiej oraz Pana Mateusza Niewiadomskiego wybrali się do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu na lekcję, pt. "Egipski salon piękności". Celem wycieczki było poznanie egipskich metod makijażu i ubioru.

Więcej…
 

Świąteczny MARGINES - zapraszamy!

Drukuj PDF

Zapraszamy do lektury świątecznego wydania gazetki MARGINES!

Gazetka do pobrania >>> TUTAJ <<<

 

Strona 10 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home