Uwaga! Nabór dodatkowy do klasy dwujęzycznej

Drukuj PDF

Szanowni Państwo Rodzice uczniów klas VI Szkoły Podstawowej.

Nowa Szkoła Podstawowa nr 91 ul. Promyk 4, dysponuje wolnymi miejscami do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim lub językiem angielskim. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z kancelarią szkoły tel. 618618176 lub zapisaniem dziecka do tej klasy.

Sprawdzian predyspozycji językowych /dla uczniów nie piszących wcześniej/ w naborze uzupełniającym odbędzie się 12 lipca - środa godzina 12:00 w SP 91 ul. Promyk 4.

 

Gimnazjum 56 na charytatywnym turnieju im. Macieja Zawiei

Drukuj PDF

W ostatnią sobotę (10.06.2017) uczniowie i absolwenci naszego Gimnazjum wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej im. Macieja Zawiei.

Więcej…
 

Social Erasmus+ w Gimnazjum 56

Drukuj PDF

Już po raz kolejny, 24 maja w ramach programu Erasmus+ i we współpracy ze studentami z programu SocialErasmus gościliśmy w naszej szkole polskich i zagranicznych studentów.

Więcej…
 

1g5 najlepsza w Pucharze Dyrektora Gimnazjum 56 !!

Drukuj PDF

W poniedziałek (12.06.2017) rozegrane zostały mecze o miejsca w turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum 56. Najlepszą drużyną, która nie doznała żadnej porażki, okazała się klasa 1g5 !!!

 

Więcej…
 

Projekt edukacyjno-językowy Norwegia-Dania-Szwecja

Drukuj PDF

W dniach od 26 maja do 2 czerwca 2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 56 im. Józefa Wybickiego w Poznaniu oraz grupa uczniów z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kaźmierzu wraz z opiekunami p. M. Grzybowska, p. M. Matuszak i p. E. Wolicką uczestniczyli w projekcie edukacyjno-językowym Norwegia-Dania-Szwecja.

Więcej…
 

Mamy I miejsce! Gratulacje :)

Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wzrostu kryształów nasi uczniowie zdobyli I miejsce (Eryk Tecław, kl. I3) oraz dwa wyróżnienia (Patryk Frąckowiak kl. III3, Zuzanna Biedka kl. I3).

Serdecznie gratulacje uczniom oraz opiekunowi - p. Hannie Moczko :)

 

Więcej…
 

Strona 2 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home