Klasa sportowa 2015-2018

Turbokozak klasy II5

Drukuj PDF

W ostatni wtorek (4.04.) na lekcjach wychowania fizycznego odbyła się pierwsza część TURBOKOZAKA w klasie sportowej. Uczniowie mieli 4 zadania do wykonania - strzał w słupek z połowy boiska, podbijanie piłki głową, strzał do bramki z rzutu rożnego oraz strzał w poprzeczkę z 6, 7 i 9 metrów. Na razie na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej jest Marcin Śniegowski (8 pkt.). Na następnych lekcjach kolejne konkurencje, które zdecydują kto jest Turbokozakiem w naszej klasie !!!

Więcej…
 

Stadion Miejski zwiedzony !!!

Drukuj PDF

W poniedziałek klasa II5 udała się na Stadion Miejski, który wraz z przewodnikiem, miała okazję zwiedzić. Szersza relacja z wydarzenia wkrótce. Poniżej krótka fotorelacja...

Więcej…
 

Wyjście na trening piłki nożnej kobiet AZS UAM Poznań

Drukuj PDF

W poniedziałek (27.04.) przedstawiciele klasy II5 - Kacper Hoffmann i Zygmunt Rezulak - wzięli udział w treningu futsalu kobiet. Kacper miał nawet okazję pograć z mistrzyniami Polski, które są obecnie w okresie roztrenowania. Była to okazja do obejrzenia prężnie rozwijającego się sportu w naszym kraju w wykonaniu najlepszych jego przedstawicielek w kraju. Następne wyjście - trening piłki ręcznej WKS Grunwald Poznań.

 

Udział klasy sportowej w treningu piłki ręcznej WKS Grunwald Poznań

Drukuj PDF

Kolejny klub, który gościł nas na swoim treningu był WKS Grunwald Poznań - przedstawiciel I ligi piłki ręcznej. Na trening wybrali się Kacper Hoffmann, Jakub Mańczak i Dawid Pragacz. Mieliśmy okazję podejrzeć rozgrzewkę oraz kilka elementów taktycznych, które przydają się w meczach o punkty. Kolejny przystanek - Stadion Miejski w Poznaniu (3.04.)

Więcej…
 

Klasa sportowa na meczu siatkówki AZS UAM Poznań - Chrobry Głogów

Drukuj PDF

25 marca przedstawiciele klasy sportowej (II5) - Jakub Mańczak i Kacper Hoffmann - wzięli udział w meczu siatkówki mężczyzn. Mieli oni okazję zobaczy mecz fazy play-off 3. ligi - AZS UAM Poznań - Chrobry Głogów. Było to wyjście w ramach projektu klas II - "Dlaczego sport w Poznaniu jest ważny dla jego mieszkańców".

Mecz przebiegał pod dyktando gości, którzy gładko wygrali 3:0.

W najbliższy poniedziałek wychodzimy na trening futsalu kobiet do klubu AZS UAM Poznań.

 

Strona 1 z 3

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>
You are here:   Home