Gimnazjum 56 na charytatywnym turnieju im. Macieja Zawiei

Drukuj PDF

W ostatnią sobotę (10.06.2017) uczniowie i absolwenci naszego Gimnazjum wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej im. Macieja Zawiei.

 

Po rozegraniu 6 spotkań zajęliśmy 4. miejsce w cały turnieju !! Niewiele brakowało, a zagralibyśmy w finale, ale zabrakło nam trochę sił i musieliśmy pogodzić się z porażką w półfinale 2:3. Całej drużynie należą się duże słowa uznania, gdyż w turnieju brały udział drużyny złożone z dorosłych osób, a nasz skład stanowili głównie gimnazjaliści !!! Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju przypadła naszemu zawodniki !!!

Gratulacje !!!

Skład naszego zespołu:

- Jakub Mańczak,

- Mateusz Tomczak

- Kacper Hoffmann

- Adrian Stroiński

- Zygmunt Rezulak

- Olaf Czyż

- Dorian Czyż

- Maciej Apanowicz

- Krzysztof Urbanowicz

You are here:   HomeGimnazjum 56 na charytatywnym turnieju im. Macieja Zawiei