Projekt edukacyjno-językowy Norwegia-Dania-Szwecja

Drukuj PDF

W dniach od 26 maja do 2 czerwca 2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 56 im. Józefa Wybickiego w Poznaniu oraz grupa uczniów z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kaźmierzu wraz z opiekunami p. M. Grzybowska, p. M. Matuszak i p. E. Wolicką uczestniczyli w projekcie edukacyjno-językowym Norwegia-Dania-Szwecja.

W ramach projektu realizowane były fakultety w Kopenhadze, Goteborgu, Fagerness, Flamm, Oslo. Mieliśmy okazję odwiedzić szkołę norweską w Fagerness i zobaczyć, jak czas szkolny spędzają gimnazjaliści w Norwegii. Oprócz zwiedzania pięknych miejsc Skandynawii uczniowie brali udział w zajęciach językowych z języka angielskiego.  Jedną z większych atrakcji dla uczestników projektu był rejs statkiem wzdłuż fiordów i promem z Niemiec do Danii oraz przejazd kolejką Flamm Stromo, gdzie pnąca się pod górę linia kolejowa prowadzi obok malowniczych wodospadów, przez pokryte śniegiem góry aż do Aurlandsfjordu. Był to naprawdę udany wyjazd projektowy i wszyscy wrócili pełni wrażeń.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

You are here:   HomeProjekt edukacyjno-językowy Norwegia-Dania-Szwecja