Caritas - członkowie

Drukuj PDF

Członkowie Szkolnego Koła Caritas

 

Lista imienna członków:

                                                    

L.p

Imię i nazwisko

Klasa

 

1.     

Follmiller Roksana

I1

2.     

Łakoma Paulina

I1

3.     

Tylkowska Weronika

I1

4.     

Rydz Kacper

I1

5.     

Baczyńska Weronika

I2

6.     

Florczak Dagmara

I2

7.     

Korkus Paulina

I2

8.     

Krzos Wiktoria

I2

9.     

Michalak Stefan

I2

10.                       

Nowakowski Dominik

I2

11.                       

Rożnowska Adrianna

I2

12.                       

Stencel Zuzanna

I2

13.                       

Wundel Paulina

I2

14.                       

Adamska Klaudia

I3

15.                       

Buciak Mateusz

I3

16.                       

Banaszyńska Łucja

I3

17.                       

Daszkiewicz Klaudia

I3

18.                       

Grzech Marika

I3

19.                       

Krokos Krzysztof

I3

20.                       

Kaczmarek Piotr

I3

21.                       

Matuszewska Klaudia

I3

22.                       

Skotaczak Damian

I3

23.                       

Sroczyński Jakub

I3

24.                       

Staniszewski Igor

I3

25.                       

Sligenda Mikołaj

I3

26.                       

Szczawińska Monika

I3

27.                       

Szymańska Anita

I3

28.                       

Rać Małgorzata

I3

29.                       

Wołosewicz Anna

I3

30.                       

Woźniak Marta

I3

31.                       

Ziółkiewicz Karolina

I3

32.                       

AndrzejczakAgnieszka

I4

33.                       

Czyżo Adam

I4

34.                       

Grygier Karolina

I4

35.                       

Kluczyńska Magda

I4

36.                       

Koziorz Paulina

I4

37.                       

Kwaśniewski Filip

I4

38.                       

Matuszak Małgosia

I4

39.                       

Maćkowiak Klaudia

I4

40.                       

Perkowska Paulina

I4

41.                       

Podkowska Weronika

I4

42.                       

Stenclik Dominika

I4

43.                       

Sobańska Oliwia

I4

44.                       

Szuba Maja

I4

45.                       

Świętek Zuzanna

I4

46.                        

Kłosowski  Arek

II1

47.                        

Lis Norbert

II1

48.                        

Chaława Weronika

II2

49.                        

Ciszak Martyna

II2

50.                        

Dutkiewicz Piotr

II2

51.                        

Jakubowska Karolina

II2

52.                        

Kanikowski Szymon

II2

53.                        

Krobski Dominik

II2

54.                        

Kurowski Maciej

II2

55.                        

Grzelka Patryk

II2

56.                        

Sobczyk Jagoda

II2

57.                        

Łuczak Julia

II2

58.                        

Mańczak Bartosz

II2

59.                        

Puślecki Patryk

II2

60.                        

Roszyk Magdalena

II2

61.                        

Socha Dawid

II2

62.                        

Strojny Kamil

II2

63.                        

Szewczyk Karolina

II2

64.                        

Popiel Łukasz

II2

65.                        

Włódarczyk Adam

II2

66.                        

Pietkiewicz Jakub

II2

67.                        

Wróbel Dawid

II2

68.                        

Gawron Oliwia

II3

69.                        

Lewandowicz Oliwia

II3

70.                        

Lis Klaudia

II3

71.                        

Ludwiczak Joanna

II3

72.                        

Kotkowiak Agnieszka

II3

73.                        

Sadowski Jakub

II3

74.                        

Sokala Marek

II3

75.                        

Stefaniak Zuzanna

II3

76.                        

Szmyt Agnieszka

II3

77.                        

Waliński Patryk

II3

78.                        

Wolska Angelika

II3

79.                        

Konieczna Małgorzata

III1

80.                        

Kaczmarek Kamil

III1

81.                        

Bodych Dawid

III1

82.                        

Jaroszyk Sergiusz

III1

83.                        

Jarmuszkiewicz Bartosz

III1

84.                        

Łukuć Katarzyna

III1

85.                        

Malinowska Paulina

III1

86.                        

Marynowicz Magdalena

III1

87.                        

Malinowska  Paulina

III1

88.                        

Michałowicz Joanna

III1

89.                        

Rauhut Agata

III1

90.                        

Tomczak Julia

III1

91.                        

Socha Adrian

III1

92.                        

Wroniecka Adriana

III1

93.                        

Alberska Karolina

III2

94.                        

Derda Zuzanna

III2

95.                        

Mrugalska Angelika

III2

96.                        

Czajkowska Magda

III2

97.                        

Dabov Jakub

III2

98.                        

Frankowski  Jacek

III2

99.                        

Laube Jakub

III2

100.                   

Grześkowiak Alicja

III2

101.                   

Kluj Dominik

III2

102.                   

Kosicki Bartosz

III2

103.                   

Rozmiarek Dawid

III2

104.                   

Sobkowiak Magda

III2

105.                   

Snitko Ana

III2

106.                   

Ratajczak Joanna

III2

107.                   

Rutkowska Zuzanna

III2

108.                   

Brol Katarzyna

III3

109.                   

Brzyska Marta

III3

110.                   

Dolata Paulina

III3

111.                   

Lewandowska Julia

III3

112.                   

Madalińska Monika

III3

113.                   

Mensfel Sława

III3

114.                   

Puciata Klaudia

III3

115.                   

Roszak Anna

III3

116.     

Suszka Aleksandra

III3

117.                   

Zborała Monika

III3

118.                   

Sagan Marcin

Krakowiak Monika StaneckaAgata                                   

III3

III3

III3


 
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Ulti Clocks content

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
19 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Do końca roku zostało 74 dni.
Zodiak: Waga
You are here:   HomeUczeńWolontariatczłonkowie SKC