Alternatywne lekcje WF

Drukuj PDF

U nas rozgrzewka nigdy nie jest nudna...a oto jeden z przykładów...


Każda lekcja wychowania fizycznego to okazja do poznawania nowych dyscyplin, także tych o szczególnych walorach artystycznych.

 

Lekcje wf- u to nie tylko siatka, kosz i noga. W naszej szkole mamy zajęcia jakich nie mają inni? joga - relaksacja i wyciszenie. Po całym dniu nauki taka lekcja to fantastyczny sposób na odprężenie. W zajęciach udział biorą zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Podstawowe figury jogi oraz audio wizualizacja pozwalają naszym uczniom dotrzeć w głąb siebie. Jest to również jeden ze sposobów dzięki, którym nasi uczniowie lepiej radzą sobie ze stresem.

Przyćmienie Pobierz Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

Ale to nie wszystko? biegi patrolowe i podchody to świetna zabawy i duża dawka humoru. Wyznaczona trasa, zagadki i zadania do wykonania nie tylko usprawniają naszych uczniów, ale także integrują. Po przejściu wszystkich stacji wspólna wygrana cieszy najbardziej.

Przyćmienie Pobierz Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Ulti Clocks content

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
19 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz

Do końca roku zostało 196 dni.
Zodiak: Bliźnięta
You are here:   HomeSPORTAlternatywne lekcje WF