Aktualności SU

Marzec 2016

Konkurs "Best girl and boy"
Konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę i chłopaka w szkole - uczniowie mieli możliwość wybrania najsympatyczniejszą dziewczynę i chłopaka z okazji dnia kobiet i mężczyzn.

Wyniki:
Najsympatyczniejszy chłopak: Michał Kasprzak - klasa III 3
Najsympatyczniejszy dziewczyna: Agnieszka Błaszak - klasa II 1

Luty 2016

"Walentynki"

Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Walentynki zostały wręczone przez uczniów przebranych za kupidynów. Na dużej przerwie uczniowie w czerwonych i różnych strojach ustawiło się w serce. Poza tym uczniowie obklejali się nawzajem serduszkami.

Styczeń 2016

"Miesiąc filmowy"
Samorząd Uczniowski ogłosił styczeń miesiącem filmowym. Uczniowie mieli nakręcić film na temat ferii. Wpłynęło kilka prac z różnych klas. Wszyscy bardzo się starali, a wygrani otrzymali słodki upominek oraz dyplomy.

Wyróżnieni:
Iza Danielewska - klasa II 1
Nadia Dudkiewicz - klasa II 1
Marta Winkler - klasa II 1

Grudzień 2016

Konkurs: "Zimowy wystrój klas"
Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najlepszy zimowy wystrój sal. Oceniał on kreatywność, wykonanie oraz pomysł klasy. Był on bardzo udany, ponieważ każda klasa z zaangażowaniem przystroiła sale.

Wygrała klasa II 1

Listopad 2016

"Kotylion"

Konkurs za największą liczbę kotylionów w klasie - z okazji Święta Niepodległości, Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować konkurs na największą ilość kotylionów w każdej klasie. Uczniowie na zajęciach artystycznych wykonywali kotyliony w barwach narodowych, dzięki czemu bardzo wielu uczniów przyszło z patriotycznym akcentem na koszulach.

Wygrała klasa II 3

"Apel z okazji 11 listopada"
Wybrani uczniowie z całej szkoły zorganizowali przedstawienie, które opowiadało o Polakach, którzy walczyli o niepodległość Polski w przeszłości. Odbyło się bardzo uroczyście. Zostało zaczęte od śpiewaniu hymnu państwowego, a zakończyło przemową dyrektora o patriotyzmie wśród Polaków w obecnych czasach.

Październik 2016

"Dzień spódnicy"
Tego dnia został ogłoszony konkurs. Polegał on na tym, aby dziewczyny założyły spódniczki. Klasa która miała ich najwięcej wygrywała.

Wygrała klasa III 3

"Halloween"
Konkurs na najlepszy Halloweenowy wystrój sal oraz najlepsze przebranie - tego dnia uczniowie chętnie przyszli w różnych, oryginalnych przebraniach i z tego powodu zostali nagrodzeni.

Wyniki:
Marianna Krajewska -  klasa II 1
Agnieszka Błaszak - klasa II 1

"Akcja makulatura"
Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę makulatury, w której uczniowie wszystkich klas przynosili makulaturę.

"Dzień Nauczyciela"
Samorząd Uczniowski z tej okazji zorganizował dla nauczycieli poczęstunek, przedstawienie związane z tym dniem oraz zostały przyznane nagrody dla nauczycieli w różnych kategoriach, których wybierali uczniowie.

19 Października 2018
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz,