- piórnik z wyposażeniem,
- tornister,
- strój gimnastyczny (biały t-shirt, czerwone spodenki, tenisówki z białą podeszwą), worek gimnastyczny,
- zeszyt w wąskie linie,
- zeszyt w kratkę,
- klej w płynie i w sztyfcie,
- blok rysunkowy i techniczny w rozmiarze A4 i A3,
- blok kolorowego papieru w rozmiarze A4 i A3,
- krepa w kilku kolorach,
- bibuła w kilku kolorach,
- plastelina,
- farby plakatowe i akwarelowe, kubeczek, pędzelki,
- kredki Bambino małe,
- kredki Bambino (ołówkowe),
- pastele olejne,
- zamykana temperówka,
- liczydło i patyczki do liczenia,
- ryza białego papieru.

Funkcjonowanie sekretariatu od 01.07.2021 do 31.08.2021 roku

W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie wszystkich uczniów, rodziców, petentów oraz pracowników szkoły zachęcamy do kontaktów w formie korespondencyjnej pocztą tradycyjną i elektroniczną, a także telefonicznie:

Korespondencja tradycyjna:

Szkoła Podstawowa nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi

Im. Józefa Wybickiego
ul. Promyk 4

Korespondencja elektroniczna:

mobidziennik - https://sp91poznan.mobidziennik.pl/dziennik/

Wizyty osobiste w sekretariacie szkolnym możliwe będą we wtorki i czwartki w godzinach  od 9.00 do 13.00,  po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Korespondencje w formie papierowej prosimy pozostawić w dyżurce szkoły – w zaklejonej i opisanej kopercie.

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

piątek 25 czerwca

klasy I godzina 8:00 boisko szkolne, proszę o przybycie tylko jednego rodzica, wyznaczone miejsca znakiem X na boisku szkolnym,

klasy II godzina 9:00 boisko szkolne,  /proszę o przybycie tylko jednego rodzica,wyznaczone miejsca znakiem X na boisku szkolnym,

klasy IV, VI i VII godzina 9:00 w swoich klasach /bez rodziców/, z wychowawcami,

klasy III sala gimnastyczna godzina 10:00 /bez rodziców/

Obowiązuje zachowanie reżimu sanitarnego oraz strój galowy.