ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 91

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W ramach tygodnia tematycznego, który nawiązywał do tego wydarzenia, uczniowie klasy 7a wzięli udział w realizacji działań międzyprzedmiotowych  - język polski i informatyka. Zadaniem uczniów było napisanie (po zapoznaniu się z nową formą wypowiedzi) rekomendacji wybranej przez siebie książki (blurb), zaprojektowanie okładki książki i umieszczenie na jej tylnej stronie zredagowanego blurba. Projektując okładkę uczniowie, korzystali  z rozbudowanego narzędzia do tworzenia prezentacji  Crello. Oto prezentacja wybranych prac uczniów.

 

Autorzy okładek:

Patrycja Maciejewska 7a
Lilianna Moczka 7a 
Oliwia Narankiewicz 7a
Mateusz Prus 7a
Julia Rogacz 7a
Sebastian Wiśniewski 7a
Tymoteusz Wojnowski 7a
Tomasz Wojnowski 7a

 

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria: