ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 682

Poznawanie zabytków i ważnych miejsc w Polsce też może być fascynującą zabawą. Podczas zajęć uczniowie "podróżowali" po macie edukacyjnej, na której zakodowane były zabytki i ważne miejsca w Polsce. Najpierw odkodowali trasę do zabytku. Następnie dzieci nazywały zabytki, które rozpoznały, a na mapie Polski pokazywały miasta, w których te zabytki się znajdują. Opowiadały co wiedzą na ich temat. Uczniowie przyswajali wiedzę na temat polskich zabytków oraz ważnych miejsc, a przy okazji podczas pracy z matą edukacyjną doskonalili orientację przestrzenną, doskonalili myślenie abstrakcyjne i logiczne odkodowując trasę, rozwijali spostrzegawczość, kształtowali umiejętność odczytywania położenia przedmiotu, przy pomocy jego współrzędnych.

>>GALERIA<<

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria: