ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 43756

Informujemy, że:
Zgodnie z Art. 13 pkt.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Promyk 4, zwana dalej „Szkołą”; Szkoła prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
2) Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Jarosław Bartkowiak. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 61 861 81 76
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu pracowników Szkoły w związku z działaniami związanymi z prowadzoną działalnością o znaczeniu oświatowym/edukacyjno-wychowawczym. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom do celów komercyjnych,
4) podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna zgoda wynikająca z dobrowolnego wysłania informacji na skrzynkę mailową Szkoły,
5) podanie danych jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie,
6) posiada Pani/Pan prawo do:
• żądania od Urzędu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
• przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres czasu niezbędny do udzielenia odpowiedzi, oraz do kontaktowania się w związku z działalnością publiczną Szkoły.
Prosimy pamiętać, że ze względu na strukturę niektórych spraw, natychmiastowa odpowiedź nie zawsze jest możliwa.

Inspektor Ochrony Danych Pani Ewa Łuczak,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria: